Sběrný dvůr v Hradci nad Moravicí

Město Hradec nad Moravicí nechalo vypracovat projektovou dokumentaci na výstavbu nového sběrného dvora, který má být umístěn na ploše podél ulici Žimrovická u odbočky směrem na Benkovice.

Sběrný dvůr bude využíván občany města Hradec nad Moravicí pro dočasné ukládání sběrného tříděného a komunálního odpadu - sklo, papír, plasty, kovy, biologicky rozložitelný odpad, velkoobjemový odpad, stavební suť, elektroodpad a nebezpečné odpady (oleje, barvy, ředidla, autobaterie, apod.) a nahradí tak stávající sběrný dvůr. V současné době je požádáno o dotaci na výstavbu. Realizace projektu je závislá na rozhodnutí o přidělení či nepřidělení dotace.

Rostislav Římský

Datum vložení: 12. 3. 2020 13:41
Datum poslední aktualizace: 12. 3. 2020 13:42

14. 8. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.