Dopravní omezení na mostě přes potok Hradečná na Zámecké ulici v Hradci nad Moravicí

Vzhledem k současnému stavebně-technickému stavu mostu přes potok Hradečná na Zámecké ulici v Hradci nad Moravicí, který je ve vlastnictví Moravskoslezského kraje, přijala Správa silnic Moravskoslezského kraje opatření spočívající v zúžení vozovky na mostě do jednoho jízdního pruhu do středu mostu a snížení normální zatížitelnosti mostu pro nákladní vozidla.

Zdůrazňujeme, že uvedené omezení se tedy nikterak nedotkne autobusové dopravy a vozidel hasičského záchranného sboru.

Řidiče nabádáme ke zvýšené pozornosti při přejezdu mostu z důvodu zúžení do jednoho jízdního pruhu. Zároveň upozorňujeme, že Policie České republiky bude věnovat zvýšenou pozornost dodržování zákazu zastavení na komunikaci před OC Hradečanka.

V současné době činí Správa silnic Moravskoslezského kraje kroky k zajištění projekce nového mostu.

Datum vložení: 17. 12. 2019 14:03
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2019 14:06

28. 1. 2020

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 900m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Městský úřad
Opavská 265