Fit park

Hradec

V druhé polovině měsíce září tohoto roku bude otevřen pro veřejnost nový FIT park v městském parku v Hradci nad Moravicí.

Obyvatelé a návštěvníci města Hradec nad Moravicí se mohou těšit na nový FIT park, skládající se z  8 venkovních posilovacích strojů, pro v jednu chvíli až 11 cvičících osob. FIT park bude umístěn do městského parku u vlakového nádraží a otevření pro veřejnost je plánováno na druhou polovinu měsíce září tohoto roku.

Na tuto akci s názvem:  Kdo cvičí, nezlobí a hlavně nestárne, FIT park Hradec nad Moravicí se městu podařilo získat dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje, Programu na podporu zdravého stárnutí v Moravskoslezském kraji na rok 2021 v max. výši 100.000 Kč.

Realizaci projektu dojde k rozšíření nabídky aktivního venkovního pohybu a cvičení nejen pro obyvatelé seniorského věku s cílem posílení jejich přirozené imunity.  Prostor FIT parku bude celoročně přístupný zdarma všem zájemcům o aktivní způsob prožití volného času.

Ivana Hyklová

Odbor majetku a investic

Moravskoslezský kraj

Datum vložení: 26. 8. 2021 13:00