Hodina duchů

Ve středu 23. září 2020 v 18:30 zveme na divadelní komedii s výborným hereckým obsazením Hodina duchů. Vstupenky si můžete zakoupit v informačním centru v Hradci nad Moravicí.

Už jste určitě někdy slyšeli termín cítit se jako v sedmém nebi. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co tam může být a co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. A co když s posledním výdechem nic nekončí.

Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já.

Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít.

Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat výš – do vyššího nebe.

A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a dalších, bude o zábavu postaráno. Nebude pro ně úplně jednoduché si uvědomit důležité věci, protože se celou komedií proplétá postava zloducha, který se baví tím, že neustále všem provádí naschvály.

Navzdory tomu všemu, nás čeká happy end a také nejedno překvapení, jak jsou světy duchů, duší a lidí propojeny.

Datum vložení: 29. 7. 2020 9:31
Datum poslední aktualizace: 29. 7. 2020 9:44
Autor: Zuzana Liliana Machurová

9. 8. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.