Hradecké seniorky uspěly v soutěži o nejlepší koláč

Hradecké seniorky získaly ocenění za nejzajímavější prezentaci týmu v rámci soutěže O zlatý koláč 2019, která se konala v neděli 28. 4. 2019 v Kravařích. Vedení města Hradec nad Moravicí jim tímto blahopřeje k úspěchu a děkuje za reprezentaci našeho města.

Hradecké seniorky uspěly v Kravařích v soutěži o nejlepší koláč

Dne 28. 4. 2019 proběhla na zámku v Kravařích v rámci otevírání turistické sezóny na Hlučínsku soutěž „O zlatý koláč 2019“.

Již 8. ročníku soutěže se poprvé zúčastnil i tým místních, pekařského umění znalých, seniorek, který reprezentoval město Hradec nad Moravicí pod názvem „Růže z Hradce“.

Hradecký tým ve složení Oldřiška Heinzová, Marta Churavá a Marie Jaschková dosáhl velkého úspěchu, neboť ve velké konkurenci získal 1. místo v kategorii Prezentace týmu a jeho výrobků. Hradecké seniorky byly opravdu skvěle připraveny a překvapily všechny přítomné (při své premiérové účasti) nejen kvalitními koláči, ale také rétorikou, připravenou básní i oděvy, které si speciálně pro tuto soutěž samy připravily. Hlavní cenu odborné poroty v kategorii o nejlepší koláč získaly ženy z Bohuslavic.

Datum vložení: 29. 4. 2019 9:49
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2019 10:04

21. 11. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Městský úřad
Opavská 265