Hradecký vánoční jarmark

Město Hradec nad Moravicí zve všechny občany na tradiční vánoční jarmark, který se bude konat v sobotu 14. prosince 2019 na Podolské ulici.

V kinosálu Národního domu bude probíhat program pro děti - vánoční klauni a pásma pohádek.

Na podiu dopoledne zahraje kapela Country s.r.o. a Poppy s Adélkou oslaví vánoce (program pro děti), odpoledne na podiu zahraje Dechový orchestr Hradec nad Moravicí a kapela L.A.Sunday.

Ve včelařském domě bude připravena vánoční dílna Agentury Tomino.

V knihovně budou ukázky deskových her HRAcího DEskového Centra Legie, které si budou moci zájemci i zakoupit.

V informačním centru bude k zakoupení nový historický kalendář města na rok 2020. Cena kalendáře je 90,- Kč.

Na Podolské ulici bude po celý denstánkový prodej, bohaté občerstvení, tradiční vánoční řemesla agentury Agripa, živý velbloud, zvonička pro štěstí a betlém.

Na závěr jarmarku kino Orion bude promítat českou vánoční komedii Poslední aristokratka. Vstupenky si můžete rezervovat zde.

Datum vložení: 12. 12. 2019 7:44
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2019 8:37
Autor: Zuzana Liliana Machurová

14. 12. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Městský úřad
Opavská 265