Kino Orion přivítá své diváky poslední květnový týden + program kina na červen

V době koronavirové epidemie bylo kino Orion, stejně jako všechna kina a další kulturní instituce v republice, uzavřeno. Svůj provoz obnoví poslední týden v květnu a nutno říci, že se na diváky už moc těšíme. Filmová představení budou probíhat za dodržení všech doporučených hygienických opatření.

Poslední květnový týden se hradecké kino Orion po nucené pauze opět otevře svým návštěvníkům. V pátek 29. 5. 2020 je na programu dokumentární road-movie Afrikou na pionýru, v sobotu pak komedie Ježek Sonic a repríza dokumentárního experimentu V síti.

Od června jsou již pro návštěvníky připraveny pravidelné filmové projekce, a to vždy jedno představení v pátek a dvě představení v sobotu. Těšit se můžete na premiérové tituly, jejichž projekce přerušilo uzavření kin, na programu jsou také představení pro dětské diváky. Červnový program kina najdete ZDE a na webu kina Orion www.kino-orion.cz.

Filmová představení jsou až do odvolání limitována kapacitou 100 osob. Diváci si mohou místo v kinosále rezervovat v rezervačním systému na webu kina, který je snížené kapacitě kinosálu přizpůsoben. Vstupenky si zájemci zakoupí předem on-line na webu kina nebo přímo v pokladně kina před začátkem představení.

Z bezpečnostních důvodů platí zákaz konzumace veškerého občerstvení v prostorách kina, návštěvníci kina musí mít nasazenou roušku a je nutno udržovat bezpečnostní rozestupy. Pro zvýšení bezpečnosti diváků dbá i personál kina zvýšených hygienických opatření. U vstupu do kinosálu je k dispozici stojan s dezinfekčním prostředkem, samozřejmostí je dezinfekce prostorů a povrchů po každém představení, klimatizace a větrání kinosálu.

Tým kina Orion připravil pro své diváky bezpečné prostředí, proto věříme, že si k nám najdete cestu a filmovou nabídku si užijete. Virtuální kanál Vaše kino, na kterém mohli diváci sledovat filmy on-line ze svých domovů, byl s postupným rozvolňováním hygienických opatření a otevřením kinosálů veřejnosti uzavřen.

PROGRAM KVĚTEN 2020:

Pátek 29.5.2020 v 19 h Afrikou na pionýru

dokumentární road-movie

Cesta napříč africkým kontinentem na legendárních a hodně starých motorkách Jawa Pionýr. Celovečerní road movie Afrikou na Pionýru přináší ještě bláznivější a odvážnější výpravu, než jaké známe díky žlutým trabantům Dana Přibáně. Právě jedné z kultovních expedic žlutých trabantů se vedoucí výpravy motorek do Afriky,

Sobota 30.5.2020 v 16 h Ježek Sonic

komedie

Modrý superrychlý ježek Sonic patří k největším videoherním legendám. Proto vznikla komedie, v níž bude hrdina rychlostí blesku prchat před svým neúnavným pronásledovatelem Doktorem Robotnikem.

Sobota 30.5.2020 v 19 h V síti

dokumentární experiment

Experiment Víta Klusáka otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Ve filmu uvidíme 3 herečky, 3 pokojíčky a 2458 sexuálních predátorů, u kterých poznáme jejich taktiku.

Další informace na www.kino-orion.cz.

Program kina Orion na červen 2020

KINO_cerven_2020.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 940,36 kB

KINO_cerven_2020.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 940,36 kB
Datum vložení: 25. 5. 2020 11:35
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2020 15:25
Autor: Jitka Celtová

3. 7. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 15 až 11°C.