Kniha Interval nula až nekonečno získala ocenění

Interval nula až nekonečno

Kniha Hradec nad Moravicí Interval nula až nekonečno získala 1. místo v soutěži Touristpropag 2019.

Za knihu Hradec nad Moravicí Interval nula až nekonečno získala Městská knihovna a Informační centrum Hradec nad Moravicí 1. místo v soutěži Touristpropag - o nejlepší turistickou informaci 2019 v kategorii Publikace!

Vyhlášení výsledků již 4. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG proběhlo na výstavišti v Lysé nad Labem během slavnostního galavečera, který se konal jako součást veletrhu Regiony. Odborná devítičlenná porota posuzovala materiály v 15 kategoriích. Celkem bylo přihlášeno 278 materiálů. Rozhodování poroty tedy nebylo jednoduché. Poděkování patří všem, kteří se na vzniku knihy podíleli.

Knihu si můžete zakoupit v Informačním centru Hradec nad Moravicí jako vysoce kvalitní a hodnotný propagační předmět nebo jako dárek pro své přátele a blízké.

Datum vložení: 16. 4. 2019 13:49
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2019 13:59

19. 11. 2019

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Městský úřad
Opavská 265