Město poskytuje návratnou finanční výpomoc na výměnu starého kotle

Kotlíkové dotace

Trápí vás nedostatek finančních prostředků na výměny starého nevyhovujícího kotle na tuhá paliva? V případě že ano, dovolujeme si vás upozornit, že je možné využít na tento záměr finanční prostředky v rámci Programu města Hradec nad Moravicí pro poskytování návratné finanční výpomoci na předfinancování výměny kotlů na pevná paliva - podle podmínek dotačního programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji – 3. výzva.

O tyto finanční prostředky může požádat každý majitel nemovitosti, který již má podepsanou Smlouvu o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje na výměnu starého nevyhovujícího kotle na tuhá paliva.

Město poskytne žadatelům návratnou finanční výpomoc ve výši až 150 000 Kč (v případě pořízení plynového kondenzačního kotle) a až 200 000 Kč (v případě pořízení tepelného čerpadla či kotle na biomasu s ručním nebo automatickým přikládáním). Finanční návratná výpomoc bude poskytována pouze na proplacení ještě nezaplacených faktur, týkajících se výměny kotle či otopné soustavy.

V případě potřeby vám bližší informace poskytne paní Ivana Hyklová, odbor majetku a investic, tel. 725 666 056, e-mail ihyklova@muhradec.cz

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

SFŽP          Ministerstvo životního prostředí

Datum vložení: 22. 1. 2020 13:13
Datum poslední aktualizace: 22. 1. 2020 13:40

23. 2. 2020

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, k večeru ojediněle bouřky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.