NA VIDĚNOU!

Na viděnou!

Symfonický orchestr z Police nad Metují nabízí bezpečnou kulturu i v Hradci nad Moravicí, a to prostřednictvím deseti různých „hrajících plakátů“, které najdete na plakátovacích plochách v Hradci a dalších částech města. Série plakátů obsahuje v deseti QR kódech devět hudebních dárků a jeden vzkaz.

Cesta ke kultuře je v posledním roce trnitá. Mladí hudebníci z Police nad Metují, Police Symphony Orchestra, připravili projekt Na viděnou! a rozhodli se vstoupit do veřejného prostoru s novým typem kulturního vyžití. Do tohoto projektu se zapojil také Hradec nad Moravicí.

V těchto dnech oživí plakátovací plochy speciální plakáty, které vás díky interaktivní složce mohou přenést do koncertních sálů. Série plakátů obsahuje unikátní, výtvarně zpracované QR kódy. Pod každým z nich se skrývá jiná skladba v podání Police Symphony Orchestra.

Pokud kód načtete, uvidíte převážně koncertní provedení skladeb s milými hosty, jako jsou například Vendula Příhodová, Jan Cina, Kühnův smíšený sbor, Balet Národního divadla a mnoho dalších. Pro zpříjemnění procházky pak bude stačit mobilní telefon, v něm přístup k internetu a volba trasy tak, abyste objevili všechny hudební dárky.

Na každé plakátovací ploše v Hradci nad Moravicí a jeho částech bude jiný „hrající plakát“, který vám nabídne sice zaznamenanou, ale přesto vlastně živou kulturu. Tak Na viděnou!

Bližší informace naleznete také na www.policesymphonyorchestra.cz/navidenou.

Tisková zpráva k projektu.

TZ-PSO-Na viděnou!.docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 133,22 kB
Datum vložení: 8. 4. 2021 7:04
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2021 7:17

18. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.