Nabídka pronájmu dvojpokojového bytu v domě s pečovatelskou službou v ulici Smetanova v Hradci nad Moravicí

Byt

Město Hradec nad Moravicí nabízí k dlouhodobému pronájmu byt zvláštního určení o výměře 64,28 m2 v domě s pečovatelskou službou v ulici Smetanova 694 v Hradci nad Moravicí. Byt je určen pro dvě osoby.

Jedná se o bezbariérový byt o velikosti 2+1 s pěkným výhledem, který se nachází v I. nadzemním podlaží. Součástí bytu je balkón, sprchový kout a WC. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, ostatní nábytek si nájemníci pro pocit zachování domova vezmou vlastní.

Dům samotný se nachází v klidné lokalitě v centru města, v blízkosti zdravotního střediska a parku.

V domě je zajištěna pečovatelská služba od pondělí do pátku od 6.30 hod. do 15.00 hod., která zahrnuje zajištění nákupu, praní, žehlení, podávaní léku, pochůzky po úřadech atd. Je zde zajištěna možnost obědů. Nájemci mají možnost využívat společenskou místnost a zahradu.

Výše nájmu je stanovena na 70 Kč/m2 tj. 4.500 Kč/měsíčně + služby spojené s bydlení + 300 Kč paušální poplatek za pečovatelské služby.

Nástup možný ihned.

Podmínkou přijetí je vyplněný formulář Návrh o přijetí do DPS, který je umístěn ke stažení na webových stránkách města (mestsky-urad/formulare-1/?page=3) nebo na podatelně MěÚ Hradec nad Moravicí včetně doložení vyjádření případně doporučení ošetřujícího lékaře.

Své žádosti doručte na podatelnu MěÚ Hradec nad Moravicí do 11. března 2024 do 12.00 hod.

Zpracovala:

Ivana Hyklová, referentka odbor majetku a investic

tel. č.: +420 553 783 938, e-mail: ihyklova@muhradec.cz

Datum vložení: 21. 2. 2024 15:58
Datum poslední aktualizace: 21. 2. 2024 16:00

dnes, sobota 27. 4. 2024
slabý déšť, mírný jižní vítr