Otevřená radnice

Město Hradec nad Moravicí

Systém odměn neuvolněným členům zastupitelstva města.

Otevřená radnice – systém odměn neuvolněným členům zastupitelstva města

Dne 10. 12. 2018 zastupitelstvo města schválilo systém odměn neuvolněným členům zastupitelstva města, jakož i nečlenům zastupitelstva města za členství a předsednictví ve finančním výboru a kontrolním výboru zastupitelstva města, komisích rady města a za členství ve zvláštním orgánu města (přestupková komise), a to s účinností od 10. 12. 2018.

Schválený systém odměn vychází jednak ze zákonných mantinelů (maximální výše odměn daná nařízeními vlády) a jednak ze srovnání s jinými obcemi. Konkrétní výše odměn naleznete kliknutím na tento odkaz: systém odměňování.

Pro úplnost sdělujeme, že zastupitelstvo města rovněž schválilo odměny oddávajícím za provádění sňatečných (svatebních) obřadů, a to 100 Kč za obřad plus 300 Kč za sňatečný (svatební) den, nejvýše však 2 000 Kč za měsíc (tzn. za oddání 3 svateb v jednom dni náleží oddávajícímu odměna ve výši 600 Kč). Starosta a místostarosta města vykonávají tyto obřady bez nároku na odměnu.

odměňování.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 42,14 kB
Datum vložení: 13. 12. 2018 12:57
Datum poslední aktualizace: 13. 12. 2018 13:12

27. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 6 až 2°C.