Preventivně-bezpečnostní akce „Nebuďte neviditelní“

S podzimem přichází období pozdního svítání a brzkého soumraku. Častěji se setkáváme se sníženou viditelností i z důvodu hustého deště či mlhy.

Moravskoslezští preventisté Policie ČR spolu s dopravními policisty a krajským koordinátorem BESIPu započali apelovat na nejzranitelnější účastníky silničního provozu – chodce i cyklisty – aby nepodceňovali tuto skutečnost a dbali na svou viditelnost.

V rámci této akce představitelé města společně s Mgr. Jiřím Kupčíkem, ředitelem základní školy, a příslušníky místního obvodního oddělení Policie ČR před čtvrtečním vyučováním rozdali žákům přes dvě stě kusů různých reflexních prvků.

Město Hradec nad Moravicí hodlá v této akci pokračovat i do budoucna.

Datum vložení: 12. 10. 2020 7:09
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2020 7:12

25. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.