Přijímání bezhotovostních plateb

Informace

Na pokladně městského úřadu můžete nově platit pomocí platební karty. Věříme, že tento krok občanům usnadní placení poplatků za služby.

Přijímání bezhotovostních plateb

Na pokladně Městského úřadu Hradec nad Moravicí lze nově provádět úhradu poplatků, stočného pro Žimrovice a dalších plateb bezhotovostně prostřednictvím platebních karet. Toto řešení přinese zvýšení komfortu pro občany a současně úsporu času, snížení objemu hotovosti a nutnosti jejího následného zpracování a s tím související zvýšení bezpečnosti zaměstnanců.

Zároveň upozorňujeme občany, že platby za stočné pro část Hradec nad Moravicí se budou i nadále vybírat pouze hotovostně, a to z toho důvodu, že se nejedná o platby ve prospěch města Hradec nad Moravicí, ale jiného subjektu (ČOV a kanalizace Hradec nad Moravicí – Branka u Opavy).

Mgr. Patrik Orlík, starosta města

Platba kartou

Datum vložení: 24. 10. 2019 15:11
Datum poslední aktualizace: 30. 10. 2019 16:52

11. 12. 2019

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Městský úřad
Opavská 265