Rekonstrukce komunikací v lokalitě u mateřské školy v Hradci nad Moravicí

Dne 1. 7. 2020 započala rekonstrukce ulice Zahradní, křižovatky ulice Smetanova a navazujícího areálu dvora mateřské školy u kuchyně a výdejny obědů v Hradci nad Moravicí.

V rámci stavby je v těchto dnech frézován povrch vozovky. Následně dojde k položení nového asfaltového povrchu, navýší se kapacita parkování a bude přemístěn problematický tukový lapol (z kuchyně mateřské školy), který v lokalitě působí problémy s kanalizací. Zároveň bude provedena kompletní rekonstrukce zpevněných ploch dvora v areálu mateřské školy a dojde k výstavbě nové opěrné zdi dvora a oplocení, které nahradí stávající, již nevyhovující stav.

Zhotovitelem stavby jsou SILNICE MORAVA s.r.o. Vysoutěžená cena díla je 2,68 mil. Kč včetně DPH. Termín dokončení prací je stanoven na 28. 8. 2020.

Datum vložení: 9. 7. 2020 9:04
Datum poslední aktualizace: 9. 7. 2020 9:29

30. 9. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, na východě až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Ráno místy mlhy. Denní teploty 12 až 16°C, v Čechách až 18°C. Noční teploty 8 až 4°C.