Tašky na třídění papíru, plastu a skla (aktualizace 9. 9. 2020)

Pro naše občany jsme pořídili sady tří barevných tašek na papír, plast a sklo, které usnadní třídění odpadu v domácnostech.

Všechny městem objednané sady tašek již byly rozdány mezi občany. Vzhledem k velkému zájmu občanů objednáme další. O termínu distribuce budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Každá taška je opatřena uchy pro pohodlný přenos vytříděných odpadů do kontejnerů. Může stát samostatně nebo spojena suchými zipy dohromady se zbylými taškami. Tašky jsou vyrobeny z polypropylenu, tudíž je lze snadno omýt.

Celou sadu tašek si mohou občané s trvalým bydlištěm na území našeho města a našich obcí zdarma vyzvednout na podatelně městského úřadu. Vydávat se bude vždy jedna sada tašek pro domácnost. Množství sad těchto praktických tašek je omezené. V případě většího zájmu se pokusíme zajistit další.

Věříme, že barevné tašky ulehčí a zpříjemní třídění všem, kteří tak již činí, a snad k této činnosti přivedou i ty, kteří netřídí.

Třiďme odpad, má to smysl!

Datum vložení: 9. 9. 2020 11:49
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2020 13:59

dnes, úterý 16. 4. 2024
slabý déšť, čerstvý jihozápadní vítr