Tříkrálová sbírka 2020

Ve dnech 1.–14. ledna 2020 bude na území našeho města probíhat celostátní Tříkrálová sbírka, kterou každoročně organizuje Charita ČR.

Skupinky koledníků, doprovázeny osobou starší 15 let, navštíví vaše domovy se zapečetěnými pokladničkami a vyplněnou průkazkou, s přáním Božího požehnání a všeho dobrého v novém roce, a zároveň vás požádají o příspěvek do sbírky.

Výnos z Tříkrálové sbírky 2020 je určen pro vybavení terénních ošetřovatelských služeb, pro nové prostory chráněných dílen, na rekonstrukci chráněného bydlení pro osoby s mentálním a zrakovým postižením a pro zabezpečení poskytování pomoci lidem nacházejícím se v krizové situaci.

Děkujeme všem občanům, kteří se do charitativní sbírky zapojí a svým darem pomohou tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

Datum vložení: 9. 12. 2019 14:01
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2020 14:50
Autor: Jitka Celtová

23. 2. 2020

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, k večeru ojediněle bouřky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.