Venkovní rekonstrukce Kulturního domu v Domoradovicích

Dnešního dne starosta města a zástupci společnosti SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o. podepsali smlouvu o dílo na venkovní rekonstrukci Kulturního domu v Domoradovicích.

Stavební úpravy se týkají především snížení energetické náročnosti kulturního domu. Bude provedeno zateplení celé budovy spolu s výměnou doposud nevyměněných oken, dveří a vrat. Dále budou provedeny sanace a hydroizolační práce na budově společně s úpravou hlavního vstupu do kulturního domu. Budova získá novou střechu včetně nových okapů a svodů. V sále budou osazena nová svítidla.

Vysoutěžená cena stavebních prací činí 9,4 mil. korun (včetně DPH). Celkové předpokládané náklady stavby bez projektové přípravy jsou 9,6 mil. korun (včetně DPH). Více než polovinu předpokládaných nákladů stavby pokryje dotace ze Státního fondu životního prostředí spolu s tzv. kotlíkovými půjčkami. Vlastní náklady města jsou předpokládány ve výši 4,4 mil. Kč.

Rekonstrukce bude dokončena v září příštího roku. O omezení provozu kulturního domu po dobu rekonstrukce budeme informovat.

Datum vložení: 14. 10. 2021 14:00
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2021 14:05