Vloupání do prodejen v Hradci nad Moravicí

Informace - upozornění

Vážení občané, věnujte prosím pozornost informaci o opakovaném vloupání do prodejen v Hradci nad Moravicí, ke kterým došlo v uplynulých dnech.

V přesně neustanovené době mezi osmnáctou hodinou podvečerní 22. ledna a půl pátou hodinou ranní 23. ledna letošního roku došlo v ulicích Opavská a Na Potůčku v Hradci nad Moravicí k vloupání do prodejního stánku s pečivem a do prodejny květinářství. Zcizeny byly finanční prostředky. Zároveň byla způsobena hmotná škoda na zařízení provozoven. Situace se opakovala i následující den, tentokrát v případě prodejen v ulici Podolská v Hradci nad Moravicí.

Uvedenou trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Hradci nad Moravicí a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele (pachatelů) či k nálezu odcizených financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na hradecké policejní číslo 974 737 731.

Datum vložení: 24. 1. 2020 14:01
Datum poslední aktualizace: 24. 1. 2020 14:10

24. 2. 2020

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, k večeru od JZ místy déšť. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 6 až 2°C.