Zřízení oficiální facebookové stránky Město Hradec nad Moravicí

Jednou z priorit vedení města je zlepšování komunikace s občany. V současné době máme možnost informovat vás o dění v našem městě pouze prostřednictvím webových stránek města a periodických tiskovin Hradecký kulturní měsíčník a Hradecké noviny, které vycházejí 6x ročně.

Zapojením se do největší světové sociální sítě chceme reagovat nejen na současnou nestandardní situaci, ale také vás flexibilně, rychle a aktuálně informovat o veškerém současném dění v našem městě.

Věříme, že zřízení oficiální facebookové stránky města uvítáte, neboť sdílení informací občanům touto formou se v posledních letech stává u většiny měst a obcí standardem.

Facebooková stránka „Město Hradec nad Moravicí“ je zprovozněna od 27. 3. 2020. V první (zkušební) fázi bude sloužit pouze ke sdílení informací občanům města Hradec nad Moravicí. Z kapacitních a organizačních důvodů prozatím nebude možné odpovídat a řešit individuální dotazy. Přibližně po třech měsících vyhodnotíme fungování stránky, zhodnotíme, jaký je zájem občanů o tuto službu a rozhodneme o případném dalším rozšíření jejích možností.

Mgr. Patrik Orlík a Mgr. Petr Havrlant

Datum vložení: 27. 3. 2020 10:52
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2020 11:08

21. 9. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 8 až 4°C.