ZVEME VÁS NA ELEGANT SILESIA 2020

Kulturně sportovní spolek Elegant Ostrava Vás zve v sobotu 22. 8. 2020 na 1. mistrovství České republiky na historických sportovních kolech. Akce se uskuteční v Hradci nad Moravicí a pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program, např. komentovaná cyklovyjížďka nebo odpolední Elegant Swing piknik na Mariánské louce u hotelu Belaria.

Činnost Kulturně sportovního spolku Elegant (Ostrava) navazuje na éru Moravskoslezské župy cyklistické, která společnými projekty sdružovala a propojovala spolky a organizace. Zaměřuje se na sportovní a kulturní aktivity, přičemž vychází z tradice a noblesy starých časů, ale přizpůsobuje je současné době i našim prioritám. Cílem je příjemnou cestou motivovat k aktivnímu životu a podporovat kulturní a sportovní turismus v Moravskoslezském kraji.

V sobotu 22. 8. 2020 máte jedinečnou možnost se s aktivitami spolku Elegant seznámit osobně, a to přímo v Hradci nad Moravicí. Na akci ELEGANT SILESIA 2020 si můžete vybrat hned ze tří retroaktivit, které vás budou bavit a potěší nejen staromilce.

Elegant Silesia - 1. mistrovství ČR na historických sportovních kolech. Ojedinělý závod na kolech s ocelovým rámem bez karbonových doplňků vyrobených do konce roku 1990 (start a cíl závodu bude v Hradci nad Moravicí). Patronem závodu je legenda české cyklistky pan Víťa Dostál, který pojede závod symbolicky s číslem 1. Dále se můžete přihlásit na komentovanou Elegant Silesia vyjížďku (historické kolo není podmínkou) či navštívit Elegant Swing piknik, který se bude konat od 16 hodin na Mariánské louce u hotelu Belaria. Lehátka, deky, dobré jídlo a pití, přátelská setkání i tanec v rytmu swingu. Atmosféru dotvoří překrásné cyklistické klenoty. POZVÁNKA NA ELEGANT SILESIA 2020

Více informací najdete na na www.elegantspolek.cz

Partnerem akce je město Hradec nad Moravicí.

inzerce Elegant oprava 210 x 99 mm -2.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 983,25 kB
Datum vložení: 15. 7. 2020 15:31
Datum poslední aktualizace: 15. 7. 2020 15:51
Autor: Jitka Celtová

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.