75. výročí osvobození našeho města

Vzhledem k současné situaci a stávajícím opatřením se oslavy 75. výročí osvobození našeho města a našich obcí ponesou v jiném duchu, než jsme byli doposud zvyklí.

Tradiční lampionový průvod se ruší. Stejně tak vzpomínkové akce v Hradci a v obcích.

Vedení města uctí oběti II. světové války v pátek dne 24. 4. 2020 v podvečer položením kytic a tichou vzpomínkou u pomníku Obětem II. světové války na hřbitově a u pomníku Obětem I. a II. světové války na Podolské ulici v Hradci. Občané mohou památku obětí II. světové války uctít individuálně položením kytice, zapálením svíčky nebo tichou vzpomínkou u některého z pomníků na území našeho města a našich obcí, které připomínají oběti a útrapy II. světové války.

Datum vložení: 23. 4. 2020 10:11
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2020 10:55

27. 9. 2020

zatazeno

Bude oblačno až zataženo, na jihu postupně až polojasno. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.