SDĚLENÍ SPOLEČNOSTI SMVAK K ODEČTŮM VODOMĚRŮ

V době nouzového stavu jsme z preventivních důvodů omezili pohyb odečítačů vodoměrů SmVaK Ostrava ve městech a obcích, abychom eliminovali případná rizika plynoucí z epidemie nového typu koronaviru. Jak se situace postupně uvolňujeme, měníme strategii v tomto ohledu také my.

V pondělí 11. května jsme otevřeli znovu zákaznická centra a naši odečítači opět vyrazili do terénu.

Společnost VodoTech, která provádí prostřednictvím online terminálů fyzické odečty vodoměrů pro naši společnosti od 4. května opět odečítá stavy vodoměrů v domácnostech. Vše pochopitelně za dodržování přísných hygienických a bezpečnostních pravidel (roušky, rukavice, rozestupy…).
Pokud si odběratel návštěvu své nemovitosti z důvodu obavy před šířením nákazy nového typu koronaviru nepřeje, zaměstnanec pouze vhodí korespondenční lístek do schránky s výzvou k nahlášení stavu. Odběratel také může nahlásit stav vodoměru sám přímo danému zaměstnanci.

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Datum vložení: 12. 5. 2020 13:11
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2020 13:14
Autor: Jan Fejt

4. 6. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, od západu postupně místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 14 až 10°C.