Konzultační den sociální poradny: středa 2. 3. 2022

Centrum sociálních služeb Ostrava

Město Hradec nad Moravicí ve spolupráci s Centrem sociálních služeb Ostrava bude i v letošním roce nápomocno občanům, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, a to formou bezplatného sociálního poradenství.

Město Hradec nad Moravicí ve spolupráci s Centrem sociálních služeb Ostrava zajišťuje občanům města bezplatné sociální poradenství.

Tato sociální služba je určena všem, kteří se ocitnou v obtížné sociální, zdravotní či ekonomické situaci a potřebují odbornou pomoc, kterou si s ohledem na svůj věk, onemocnění či jinak ztíženou životní situaci nejsou schopni zajistit (rodina, děti, bydlení, péče o blízkého, zaměstnání, dluhové poradenství, systém státní sociální podpory, hmotná nouze apod.).

Pokud potřebujete poradenství využít, můžete se na sociální pracovnici obrátit telefonicky( tel.: 605 292 252), elektronicky (e-mail: poradnaostrava@css-ostrava.cz) nebo osobně na konzultačním místě v budově Městského úřadu Hradec nad Moravicí.

Příští termín sociální poradny je ve středu 2. 3. 2022, od 14 do 17 hodin, v budově městského úřadu, Opavská 265, Hradec nad Moravicí.

Bližší informace naleznete také na webu css-ostrava.cz.

Datum vložení: 13. 1. 2022 9:02
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2022 10:21