Rekonstrukce komunikací o 1,3 milionu korun levněji

Minulý týden byla podepsána smlouva na opravu komunikací mezi městem Hradec nad Moravicí a společností SILNICE MORAVA s.r.o. Oprava komunikací byla vysoutěžena za částku necelých 1,9 milionu korun včetně DPH, což je o 1,3 milionu korun méně oproti ceně rozpočtové.

Rekonstrukce se tedy v květnu a červnu tohoto roku dočkají tyto úseky komunikací:

- v Bohučovicích – komunikace k č.p. 6,
- v Hradci – prodloužení ul. Žižkova, vjezd k výdejně obědů v areálu ZŠ a ul. Kolonie    (kolem Lesní správy),
- Kajlovec – komunikace k č.p. 74 a komunikace k č.p. 22 a 81.

Konkrétní rozsah rekonstrukcí naleznete pod tímto odkazem.

Připomeňme, že společnost SILNICE MORAVA s.r.o. pro město Hradec nad Moravicí před dvěma lety realizovala například opravu ulice Na Hrobkách v Hradci, ulice Luční a ulice Záhumenní v Žimrovicích, komunikace u rybníka v Kajlovci a položení povrchu hřiště v Jakubčovicích.

V dohledné době proběhnou ještě další dvě veřejné soutěže na opravy komunikací, a to na opravu části ulice Zahradní v Hradci nad Moravicí spolu s traktem za mateřskou školou a opravu příjezdové komunikace ke hřbitovu v Jakubčovicích spolu s vybudováním parkovacích míst pro návštěvníky hřbitova.

rozsah.pdf

Datum vložení: 5. 2. 2020 9:11
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2020 9:15

slabý déšť, čerstvý jihozápadní vítr