Rekonstrukce ulice Meleček v Žimrovicích

Tento týden byla podepsána smlouva o dílo na rekonstrukci ulice Meleček v Žimrovicích.

Rekonstrukci bude pro město Hradec nad Moravicí provádět společnost STRABAG a.s., která vzešla z výběrového řízení. Vysoutěžená cena stavebních prací činí 7,6 mil. korun (včetně DPH).

Předmětem rekonstrukce je oprava vozovky místní komunikace v délce 771 m od křižovatky se silnicí III/44334 (ulice Hradecká) k začátku chatové oblasti a místní komunikace v délce 135 m od hasičské zbrojnice ke kapli sv. Josefa. V úseku mezi základní školou a hasičskou zbrojnicí bude doplněn chodník, zároveň vznikne podélné parkovací stání pro vozidla. Stávající chodník podél oplocení areálu základní školy se vymění za nový ze zámkové dlažby. Součástí rekonstrukce je také oprava příjezdové komunikace do areálu základní školy.

Rekonstrukce bude probíhat od poloviny března nejpozději do konce července tohoto roku.

Dopravní obslužnost bude po dobu rekonstrukce zachována, řidiči však musí počítat se zpožděním.

Datum vložení: 15. 2. 2022 13:03
Datum poslední aktualizace: 15. 2. 2022 13:05

dnes, sobota 27. 4. 2024
slabý déšť, mírný jižní vítr