Aktuality a tiskové zprávy - Hradec nad Moravicí hostil 25. svatofloriánské setkání hasičů a hasičských zástav okresu Opava

V sobotu dne 7. 5. 2022 se v našem městě uskutečnilo jubilejní 25. svatofloriánské setkání hasičů a hasičských zástav okresu Opava.

Setkání pořádal 2. okrsek Okresního sdružení hasičů Opava pod záštitou Okresního sdružení hasičů Opava ve spolupráci s městem Hradec nad Moravicí. Celkem bylo možné shlédnout téměř padesátku zástav a praporů.

Vrcholem setkání byla mše svatá v kostele sv. Petra a Pavla v Hradci nad Moravicí, při níž byl mimo jiné požehnán nový prapor Sboru dobrovolných hasičů z Bohučovic. Po mši se hasiči vydali průvodem k budově Babince, kde proběhly proslovy pořadatelů, hostů a předávání ocenění. Setkání bylo zakončeno občerstvením v Babinci a hasičské zbrojnici.

Fotogalerie ZDE

Datum vložení: 11. 5. 2022 14:11