Hradec nad Moravicí - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Hradec nad Moravicí uspěl v krajském kole 23. ročníku soutěže Zlatý erb

Město Hradec nad Moravicí získalo 3. místo v krajském kole celostátní soutěže Zlatý erb 2021, ve které jsou každoročně oceňovány nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Naše město získalo ocenění v kategorii Elektronické služby a Smart City, a to za aplikaci V obraze, díky které mohou občané najít veškeré aktuality, úřední dokumenty, informace o dění ve městě či fotogalerie z webu města přímo na svých chytrých telefonech.

Ocenění převzal starosta města Mgr. Patrik Orlík spolu s místostarostou města Mgr. Petrem Havrlantem ve středu 1. září 2021 na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje. Diplomy a ceny předal soutěžícím hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrák.

Foto: Krajský úřad Moravskoslezského kraje

Datum vložení: 13. 9. 2021 14:08