Aktuality a tiskové zprávy - IN.F.Obálky pro seniory

In.F.Obálka

Senioři (nebo jejich blízcí) si mohou přijít na podatelnu městského úřadu vyzvednout informační obálku do lednice se speciálním magnetem.
IN.F.Obálka slouží k předání důležitých informací o Vaší osobě složkám záchranného systému IZS v ohrožení zdraví nebo života ve Vaší domácnosti.

Princip takzvaných obálek do ledničky je jednoduchý. V případě potřeby v ní záchranáři najdou důležité informace o užívaných lécích, alergiích a dalších zdravotních komplikacích. Ty senior vepíše tak, aby byly k dispozici v případě nouze, když je nebude sám schopen sdělit. Záchranáři ví, že je-li lednička seniora opatřena speciálním magnetem, uvnitř se tato obálka nachází. Výrazně tak urychlí například oživovací práce.

Obálka obsahuje plastovou obálku, formulář k vyplnění, informační leták s návodem vyplnění, informační samolepku nebo magnetku na lednici, také propisku. V návaznosti na pandemii koronaviru jsou v obálce nově doporučení k ochraně proti infekčním onemocněním.

Provozní doba podatelny městkého úřadu:

Pondělí, středa       8:00 - 12:00; 13:00 - 17:00

Datum vložení: 11. 11. 2021 11:11