Aktuality a tiskové zprávy - Informace - kotlíkové půjčky

Informace

Návratná finanční výpomoc na předfinancování výměny kotlů na tuhá paliva (kotlíkové půjčky) – změna.

Vážení občané,

chtěli bychom upozornit všechny nové zájemce o návratnou finanční výpomoc na předfinancování výměny kotlů na tuhá paliva (kotlíkové půjčky), že   Zastupitelstvo města Hradec nad Moravicí na svém jednání dne 13. 9. 2021, pod  bodem  1.19.2021/ZM schválilo Dodatek č. 1 Programu města pro poskytování návratné finanční výpomoci na předfinancován výměny kotlů na pevná paliva podle podmínek dotačního programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji – 3. Výzva, na základě kterého se mění pro žadatele termín realizace výměny kotlů, a to nejpozději do 30. 6. 2022.

Plné znění tohoto dodatku je uveřejněno na úřední desce města Hradec nad Moravicí vč. nového znění Smlouvy o poskytování návratné finanční výpomoci z rozpočtu města Hradec nad Moravicí.

Zpracovala: Ivana Hyklová

Datum vložení: 15. 9. 2021 15:45