Aktuality a tiskové zprávy - Koupaliště již otevřeno

Koupaliště již otevřeno

Městské koupaliště v Hradci nad Moravicí zahájilo letošní koupací sezónu. Otevřeno je od úterý 15. 6. 2021 každý den od 9 do 19 hodin. V případě nepříznivého počasí je koupaliště uzavřeno.

Z důvodu minimalizace přenosu onemocnění covid-19 upozorňujeme návštěvníky na aktuální opatření stanovená Ministerstvem zdravotnictví.

Doufáme, že i přes nařízení stanovená Ministerstvem zdravotnictví si návštěvu koupaliště užijete, že nám bude přát počasí a bude co nejvíce slunných dní.

Vstupné na koupaliště: celodenní vstup dospělí 60 Kč; celodenní vstup děti do 15 let 40 Kč; vstup po 16. hodině dospělí 40 Kč; vstup po 16. hodině děti do 15 let 30 Kč.

Bližší informace najdete na webových stránkách provozovatele koupaliště (Technické služby Hradec nad Moravicí) https://www.tshradec.cz/koupaliste/

Podmínky pro vstup na koupaliště

Datum vložení: 15. 6. 2021 14:46
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2021 14:53