Hradec nad Moravicí - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Nové vybavení interiéru Městské knihovny Hradec nad Moravicí

V těchto dnech byla ukončena realizace projektu „Vybavení interiéru knihovny, Hradec nad Moravicí“ podpořeného Místní akční skupinou Opavsko z.s., který se stal součástí realizace místní rozvojové strategie MAS Opavsko na roky 2014–2020 s názvem „Opavsku to oMAStíme“.

V těchto dnech byla ukončena realizace projektu „Vybavení interiéru knihovny, Hradec nad Moravicí“ podpořeného Místní akční skupinou Opavsko z.s., který se stal součástí realizace místní rozvojové strategie MAS Opavsko na roky 2014–2020 s názvem „Opavsku to oMAStíme“.+

Logo MAS Opavsko

S podporou Evropské unie, jmenovitě Programu rozvoje venkova ČR na období 2014–2020, jsme pořídili vybavení interiéru městské knihovny v zrekonstruovaných prostorách objektu Podolská ul. č.p. 308 v Hradci nad Moravicí (Babinec). Jedná se zejména o nákup nábytku, např. policových regálů, stolů, židlí, výpůjčních knihovnických pultů apod. V prostorách městské knihovny tak vznikl komfortní multifunkční prostor, který budou moci využívat nejen dospělí čtenáři, ale rovněž rodiny s dětmi z Hradce nad Moravicí a jeho okolí. Věříme, že v novém interiéru knihovny se budou všichni čtenáři cítit příjemně.

Více informací o podpoře a činnosti MAS Opavsko naleznete na http://www.masopavsko.cz

Datum vložení: 25. 6. 2021 10:24
Datum poslední aktualizace: 14. 7. 2021 15:09