Hradec nad Moravicí - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma

Aktuality a tiskové zprávy - PODZIMNÍ VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ (odkaz na fotogalerii)

Vítání občánků

V neděli 9. října 2022 jsme slavnostně přivítali do života 19 občánků našeho města, 9 děvčátek a 10 chlapečků, kteří se narodili v měsících únor–srpen 2022.

V doprovodném hudebním programu již tradičně vystoupili Lukáš a Šimon Bátorovi, které hrou na kytaru doprovodil pan Milan Bátor. Rodiče se podepsali do pamětní kroniky a obdrželi kytičku a dárečky, které dětem věnovalo město Hradec nad Moravicí. Hradecká městská knihovna připravila, v rámci projektu Bookstart, pro každého občánka motivační sadu pro četbu nejmenším dětem. Děkujeme tímto Lukáši, Šimonovi a Milanu Bátorovým za umělecký doprovod obřadů a všem maminkám, tatínkům, dětem a dalším hostům za účast na obřadech.

Odkaz na fotogalerii z obřadů byl odeslán rodičům dětí na mail uvedený při prezenci. V této fotogalerie si můžete stáhnout fotografie v tiskové kvalitě dle vlastního výběru.

Výběr fotografií z obou obřadů (ve zmenšené velikosti) najdete také na těchto webových stránkách v záložce O městě/Fotogalerie 2022 nebo na tomto odkazu o-meste/fotogalerie-2022/podzimni-vitani-obcanku-1416cs.html. Autorkou fotografií je paní Lucie Deutsch.

Příští vítání občánků se uskuteční na jaře 2023. Tohoto obřadu se mohou zúčastnit i rodiče s dětmi, kteří byli pozváni, ale nemohli se zúčastnit podzimního obřadu. V  tomto případě kontaktujte městský úřad na tel.: 725 666 074 nebo na emailu jceltova@muhradec.cz.

Datum vložení: 19. 10. 2022 15:04
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2022 15:09