Aktuality a tiskové zprávy - Pronájem bytu

Informace

Město Hradec nad Moravicí pronajme byt č. 17 v IV. NP bytového domu č.p. 197 na ulici Opavská v Hradci nad Moravicí. Jedná se o bezbariérový byt s dispozicí 1+1 o podlahové ploše přes 45 m2.

Jedná se o prostorný byt po celkové rekonstrukci, situovaný na západ s balkonem, umístěn v lokalitě s dobrou dopravní dostupnosti a službami.

Byt je vytápěn plynovou kotelnou a předpokládaná výše zálohy na služby spojené s bydlením činí cca 3.500,00 Kč/měsíčně (vodné, stočné, teplo), elektřinu si platí každý nájemce samostatně, k bytu patří sklep.

Byt je umístěn v bytovém domě, který je obýván zejména osobami seniorského věku, obyvatelé bytového domu mohou využívat zahradu s venkovním altánem a lavičkami, která přísluší k tomuto objektu.

Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Žádné poplatky za zprostředkování nájmu nebudou účtovány.

Byt je k nastěhování nejdříve 1. 10. 2022. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou v délce trvání 12 měsíců; po uplynutí této doby a splnění podmínky řádného užívání bytu, placení nájemného a služeb souvisejících s užíváním bytu a nenarušování občanského soužití a dobrých mravů v domě bude  nájemcem automaticky prodloužena nájemní smlouva na dobu neurčitou.

Prohlídku bytu je možné domluvit po předchozí telefonické domluvě ve středu  7. 9. 2022 nebo     v pondělí 12. 9. 2022.

Žádosti o byt se podávají na jednotném formuláři „Žádost o přidělení městského bytu“ (vzor žádosti je k dispozici na internetových stránkách města http://www.muhradec.cz/mestsky-urad/formulare/, či na podatelně města).

Nabídky doručte na podatelnu Městského úřadu Hradec nad Moravicí (Opavská 265, Hradec nad Moravicí) v zalepené, neprůhledné obálce s názvem „Žádost o přidělení městského bytu“  do pátku 16. 9. 2022 do 12.00 hod.

• Žadatel v žádosti uvede výši nájmu, kterou je ochoten měsíčně hradit - min. výše nájmu byla stanovena na 3 000 Kč/měsíčně (+ záloha na služby).
  • Do výběrového řízení bude zařazena pouze písemná žádost fyzické osoby (v případě manželů podává žádost vždy jeden z nich).

O pronájmu rozhodne Rada města Hradec nad Moravicí na své schůzi v pondělí dne 26. 9. 2022. Město Hradec nad Moravicí si vyhrazuje nevybrat žádnou podanou nabídku.

S žádostí o prohlídku nebo s jakýmikoli dotazy nájmu bytu se můžete obrátit na paní Ivanu Hyklovou, referentku Odboru majetku a investic Městského úřadu Hradec nad Moravicí, tel. č. 725 666 056 nebo  e-mailem ihyklova@muhradec.cz.

Datum vložení: 4. 9. 2022 16:08
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2022 11:11