Aktuality a tiskové zprávy - Ustavující zasedání zastupitelstva města

Zastupitelstvo

V podvečer dne 17. 10. 2022 proběhlo ve společenském sále Babince ustavující zasedání zastupitelstva města pro volební období 2022-2026.

V úvodu zazněla hymna České republiky a všech 21 zvolených členů zastupitelstva města složilo slib.

Následovala volba starosty města, místostarosty města a členů rady města.

Staronovým starostou města se stal Mgr. Patrik Orlík (za SNK OBČANÉ OBČANŮM). Místostarostou města byl zvolen pan Alexander Černý (za SNK OBČANÉ OBČANŮM). Členy rady města byli zvoleni pan Alexandr Bareš, pan Zdeněk Bareš, Ing. Jan Lindovský (všichni za ANO 2011), Mgr. Petr Havrlant (za Za lepší Hradec a obce) a pan Pavel Kuzník (za ODS a nezávislí kandidáti).

Na programu ustavujícího zasedání zastupitelstva města byla i volba výborů zastupitelstva města. Finanční výbor bude pracovat ve složení: pan Alexandr Bareš (předseda), Bc. Žaneta Klaslová, Ing. Tomáš Mazur, MBA, paní Anna Sonnková, paní Pavla Stoklasová, pan Jiří Stuchlík a Ing. Karel Vícha (členové). Kontrolní výbor bude pracovat ve složení: Ing. Jan Hrbáč (předseda), Mgr. Radim Dulava, pan Tomáš Hoza, pan Michal Maroš, pan Jaromír Morisch, paní Mgr. Hana Sokolová a pan Marek Štec (členové).

Na návrh občanů Domoradovic byl zřízen i osadní výbor této části města, jehož složení je: Ing. Jaromír Vícha (předseda), Ing. Marek Černý, Bc. Lenka Hanáková, Ing. Ladislav Kříž, Ing. Karel Škrobánek, pan Václav Šustek a Ing. Lukáš Vícha (členové).

První řádné zasedání zastupitelstva města je plánováno na 14. listopad 2022.

Fotografie z ustavujícího zasedání zastupitelstva města naleznete ve fotogalerii.

Datum vložení: 24. 10. 2022 8:02
Datum poslední aktualizace: 24. 10. 2022 16:12