Aktuality a tiskové zprávy - Vybavení interiéru knihovny

Vybavení interiéru knihovny.

logo MAS

Radostně oznamujeme, že realizujeme svůj nový projekt: Vybavení interiéru knihovny, Hradec nad Moravicí, s podporou Místní akční skupiny Opavsko z.s., který se stal součástí realizace místní rozvojové strategie MAS Opavsko na roky 2014-2020 s názvem "Opavsku to oMAStíme“.

S podporou EU, jmenovitě Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 - 2020, jsme pořídili:

Vybavení interiéru městské knihovny v zrekonstruovaných prostorách objektu Podolská ul. č.p. 156 v Hradci nad Moravicí (tzv. Babince) sloužících pro činnost městské knihovny. Jedná se zejména o nákup nábytků jako např. policových regálů, stolů, židlí, výpůjčních knihovnických pultů atd..

Tímto přispějeme ke vzniku nového multifunkčního prostoru, který budou moci využívat nejen dospělí čtenáři ale celé rodiny z  Hradce a okolí.

Více informací o podpoře a činnosti MAS Opavsko naleznete na www.masopavsko.cz.

Datum vložení: 21. 4. 2021 8:11
Datum poslední aktualizace: 21. 7. 2021 13:17