Aktuality a tiskové zprávy - ZAHÁJENA REKONSTRUKCE KOLEJIŠTĚ V ŽELEZNIČNÍ STANICI

Nádraží

DBEJTE ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI ! Jak bylo již avizováno dne 1. 10. 2020 byla zahájena rekonstrukce kolejiště, nástupiště a přilehlých prostor v železniční stanici Hradec nad Moravicí. Chceme Vás občany zdvořile požádat, abyste nevstupovali do prostoru kolejiště, zvláště pak prostor, které jsou viditelně označeny.

Nákladní bagry jezdí ve stanici poměrně vysokou rychlostí a snadno může dojít k úrazu. Současně vyzýváme všechny řidiče, aby neparkovali v blízkosti nádraží, parkování zde je povoleno pouze zaměstnancům Hroší stavby Morava a.s., Správy železnic a autobusům ČD a ČSAD Vsetín. V současné době dochází k demolici původního nástupiště a severní nákladové rampy, dbejte proto ve zvýšené míře na Vaši bezpečnost a buďte opatrní. Ve dnech 1. 10. - 30. 10. je zavedena náhradní autobusová doprava. Náhradní zastávka v železniční stanici je zřízena před budovou nádraží ze strany od ulice Opavská. Výstavba očekávaného přechodu pro pěší bude zahájena dne 14. 10. 2020. Děkujeme Vám za pochopení!

Datum vložení: 2. 10. 2020 9:56
Datum poslední aktualizace: 2. 10. 2020 10:03