Hradec nad Moravicí otevře koupaliště 19. června 2020

Městské koupaliště v Hradci nad Moravicí otevře dne 19. června 2020. Na tomto se jednomyslně shodli členové rady města s ředitelem Technických služeb. Provoz koupaliště bude probíhat za zvýšených hygienických opatření, které budou odvislé od aktuálních protiepidemiologických opatření příslušných orgánů státní správy. Z těchto důvodů bude omezena i maximální kapacita koupaliště.

Oproti předchozím rokům dojde k navýšení vstupného o 10 Kč. Celodenní vstupné tak bude činit 60 Kč (pro děti do 15 let 40 Kč). Zvýhodněné vstupné s příchodem po 16. hodině bude činit 40 Kč (pro děti do 15 let 30 Kč). Důvodem navýšení ceny vstupného jsou každoroční rostoucí náklady na provoz koupaliště. Vstupné bude možné uhradit jak v hotovosti, tak i nově prostřednictvím platební karty. Vzhledem k předpokládané omezené kapacitě koupaliště nebudou pro tento rok prodávány permanentky.

Žádáme zdvořile návštěvníky koupaliště, aby dodržovali návštěvní řád včetně zvýšených hygienických opatření a dbali pokynů personálu koupaliště.

Případné možné změny či aktuality lze sledovat na webových stránkách Technických služeb Hradec nad Moravicí www.tshradec.cz, kde k datu otevření bude v provozu i online kamera snímající koupaliště.

Datum vložení: 2. 6. 2020 14:45
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2020 14:46

dnes, pátek 29. 3. 2024
slabý déšť, čerstvý jižní vítr