Tašky na třídění papíru, plastu a skla

Z důvodu usnadnění třídění odpadů v domácnostech město tak jako v předchozích letech pořídilo pro občany sady tří barevně odlišných tašek na papír, sklo a plasty.

Každá taška je opatřena uchem pro pohodlný přenos vytříděných odpadů do příslušného kontejneru. Tašky mohou stát samostatně nebo spojeny suchými zipy. Jsou vyrobeny z polypropylenu, a tudíž snadno omyvatelné. Tentokrát jsou tašky k dispozici ve dvou velikostech – o objemu 20 l a 40 l.

Celou sadu tašek si mohou občané s trvalým bydlištěm na území našeho města a našich obcí zdarma vyzvednout na podatelně městského úřadu. Vydávat se bude vždy jedna sada tašek pro domácnost. Množství sad těchto praktických tašek je omezené.

Věříme, že barevné tašky ulehčí a zpříjemní třídění všem, kteří tak již činí, a snad k této činnosti přivedou i ty, kteří netřídí.

Třiďme odpad, má to smysl!

Datum vložení: 2. 5. 2022 14:40
Datum poslední aktualizace: 2. 5. 2022 14:41

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
slabý déšť, čerstvý jižní vítr