Tiskové prohlášení

Vedení města vydalo tiskové prohlášení k provozu kina Orion.

Vyjádření k provozu kina Orion v Hradci nad Moravicí v roce 2019

Vážení spoluobčané,

v reakci na různá vyjádření na sociálních sítích i jinde, konstatujeme, že zde vždy byl a je zájem na provozu kina Orion v našem městě. Kino Orion po desetidenní projekční přestávce promítá i nadále. Tak jako v minulých letech došlo i začátkem tohoto roku k podpisu dohod o provedení práce, případně dohod o pracovní činnosti s jednotlivými zaměstnanci pracujícími v kině. Rovněž návrh rozpočtu města na rok 2019 již od začátku jeho přípravy počítal a po projednávání ve finančním výboru města i nadále počítá s poskytnutím finančních prostředků na chod kina ve stejném rozsahu, jak tomu bylo v předešlých letech.

Mgr Petr Havrlant                                                                             Mgr. Patrik Orlík

místostarosta                                                                                         starosta

Datum vložení: 16. 1. 2019 11:38
Datum poslední aktualizace: 11. 2. 2020 9:44